O nas

Wszystko zaczęło się od zdjęć…

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną fotografią pasjonującą się zdjęciami.

Razem Tworzymy z pasją Pracownię Fotograficzną Micuda. Poszukujemy ciągle różnych rozwiązań dla wykorzystania zdjęć, stąd urodził się pomysł wykorzystania zdjęciami na produktach. Dosłownie przenosimy całą naszą pasję w produkt czyniąc go zarazem niepowtarzalnym.

Marcin Micuda Pracownia Fotograficzna Micuda

Odbitki bez kompromisu, dla najbardziej wymagających.

Każdy z nas fotografując ma nadzieję, że wszystko zostanie dobrze przełożone na papier. Z nami stanie się to bez problemowe. Naturalne odwzorowanie barw i odbiór koloru na odbitkach jest tylko w niewielkim stopniu zmieniony w zależności od rodzaju światła padającego na zdjęcie. Zaleta wyjątkowo istotna przy fotografii czarno-białych, które praktycznie nie przyjmują naturalnego zafarbu w różnych warunkach oświetleniowych.

W dzisiejszych czasach wielu wykonawców teraz idzie na łatwiznę stosując zamienniki lub produkty z niższej półki nastawiając się na większą ilość jednorazowych klientów i zarobek.

My tego stanowczo unikamy, w pierwszej kolejność jest zadowolenie klienta.

Zależy nam aby Państwo po realizacji zamówienia wracali do nas zadowoleni po kolejne, dlatego w naszej Pracowni stosujemy tylko oryginalne i markowe materiały eksploatacyjne. Bazując na naszym doświadczeniu możemy podarować Państwu najlepszą pamiątkę na lata dzięki uzyskaniu najwyższej jakości.

Odbitki Online Micuda Pracownia Fotograficzna

Napisz jakiego rozmiaru poszukujesz i naciśnij Enter

Wózek sklepowy: