Papier Fujicolor Crystal Archive Digital Typu DPII

Dla najbardziej wymagających

Papier Fujicolor Crystal Archive Digital Paper Type DP II

Papier Fujicolor Crystal Archive Digital Typu DPII zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Naturalne odwzorowanie barw i odbiór koloru na odbitkach jest tylko w niewielkim stopniu zmieniony w zależności od rodzaju światła padającego na zdjęcie. Zaleta wyjątkowo istotna przy fotografii czarno-białych, które praktycznie nie przyjmują naturalnego zafarbu w różnych warunkach oświetleniowych.

Technologia bez Kompromisów....

Pracownia Fotograficzna Królewska 7d-lab 2 Odbitki Online Zdjecia cyfrowe

Nasza Technologia AGFA D-lab 2

Odbitki są wykonywane na jednym z najlepszych fotolabów – AGFA D-lab 2, wyposażonym w laser naświetlający ze stałą rozdzielczością 400 dpi dla wszystkich formatów. Używanie oryginalnych odczynników dopełnia perfekcyjne całości. Pozwalają uzyskać na uzyskanie czystej bieli i głębokich czerni. Częsta kalibracja i odpowiednie oprofilowanie urządzenia zapewniają naturalne odwzorowanie barw. Odbiór koloru na odbitkach naświetlanych na Fujicolor Crystal Archive Digital Paper Type DP II jest tylko w niewielkim stopniu zmieniony w zależności od rodzaju światła padającego na zdjęcie. Zaleta wyjątkowo istotna przy fotografii czarno-białych, które praktycznie nie przyjmują naturalnego zafarbu w różnych warunkach oświetleniowych.

W naszym laboratorium stosujemy wyłącznie profesjonalne materiały eksploatacyjne – bez kompromisów. Urządzenia naświetlające najwyższej klasy i zaawansowane oprogramowanie do korekcji obrazu połączone z papierem Fujicolor Crystal Archive Digital Paper Type DP II w trzech gradacjach: matowy, błyszczący, jedwabny oraz Fujicolor Pearl “Metallic”. Połączone z wykwalifikowanym personelem jesteśmy wstanie uzyskać najlepszą jakość.

Dostępne Papiery

Papier Błyszczący Kodak Professional Endura Odbitki Online Pracownia Fotograficzna Micuda

Błyszczący

Charakterystyczny połysk sprawiający, że barwy zdjęcia wydają się czyste i żywe. Cechuję się nieznacznie większym nasyceniem barw i głębi czerni. Bardzo wrażliwy na zarysowania i pozostawienia odcisków palców.

Matowy

Papier posiada chropowatą, nieregularną i drobnoziarnistą strukturę niedopuszczającą do powstania odblasków na jego powierzchni. Z uwagi na tę jego właściwość często używany jest na wystawach, pozwalając swobodnie oglądać powiększenia pod dowolnym kątem. Nie pozostawia również na sobie odcisków palców oraz zarysowań.

Papier Jedwabny Kodak Professional Endura Odbitki Online Pracownia Fotograficzna Micuda

Jedwabny

Papier Jedwabny swoimi właściwościami jest zbliżony do papieru matowego z mocniejszym i regularnym rastrem. Wyglądem powierzchni przypomina zdjęcia z przed wielu lat. Padające światło nie generuje odblasków a palce nie pozostawiają śladów na odbitkach. Ze względu na raster nie jest polecany do małych powiększeń (9×13, 10×15) gdyż raster może sprawić wrażenie ziarnistości.

Papier Metallic Metaliczny Kodak Professional Endura Odbitki Online Pracownia Fotograficzna Micuda

Metallic / Metaliczny

Bardzo specyficzny, silny połysk przypominający odbicie wypolerowanego metalu. Pomimo podobieństw do typowego papieru błyszczącego, palce pozostawiają na nim jedynie nieznaczne ślady. Nadzwyczajny efekt jaki daje metalizacja tego ekskluzywnego produktu sprawia, że odbitki stają się bardziej ekskluzywne.

Napisz jakiego rozmiaru poszukujesz i naciśnij Enter

Wózek sklepowy: