Papier Wydruki Wielkoformatowe
Papiery Ploterowe Obrazy Wielkiformat

Większy format dla najbardziej wymagających

Realistyczne wydruki z wiernym odwzorowaniem kolorów i skali odcieni szarości.

Dostępne Papiery dla Wydruków Wielkoformatowych

Papier Błyszczący Wydruki Wielkoformatowe

Błyszczący

Papier błyszczący cechuje charakterystyczny połysk, dzięki któremu barwy na zdjęciu wydają się czystsze i gładsze.Pomimo tego, że papier błyszczący jest znacznie bardziej narażony na porysowania oraz ślady odcisków palców, jest najczęściej wybieraną opcją w przypadku zdjęć do albumów (odbitki cyfrowe), ramek wielkoformatowych oraz innych celów prywatnych. Obraz sprawia wrażenie żywszego poprzez nieznaczne nasycenie barw oraz czerni, co wpływa pozytywnie na jakość odbioru nawet w przypadku zdjęć z niewielką gamą kolorów czy kontrastu.

Gramatura Papieru: 280 g

Papier Matowy Wydruki Wielkoformatowe

Matowy

Papier matowy cechuje się zniwelowaniem odblasków światła na powierzchni, która jest wynikiem zastosowania drobnoziarnistej faktury. Faktura również wpływa na brak widocznych zarysowań oraz pozwala uniknąć pozostawienia odcisków palców. Dzięki tym zaletom papier matowy często jest wybierany pod kątem wystaw lub zdjęć pokazowych, które można oglądać pod dowolnym kątem lub przekazywać z rąk do rąk, nie narażając obrazu na uszkodzenia.

Gramatura Papieru: 190 g

Papier Satynowy Wydruki Wielkoformatowe

Satynowy

Papier satynowy cechuje delikatnie perłowy odcień, pomimo delikatnego błysku powierzchnia jest półmatowa, jednak bez ziarnistej faktury jak w przypadku papierów matowych. Papier satynowy często jest stosowany w przypadku zdjęć ślubnych oraz wystawowych. Na jakość obrazu i jego odbiór wpływa wysokie bielenie, które uwydatnia chłodny odcień bieli. Dzięki tym zastosowaniom otrzymujemy niezwykły efekt, który faktycznie przypomina satynę.

Gramatura Papieru: 280 g

Płótno dostępne dla Obrazów

Płótno Wydruki Wielkoformatowe

Płótno 100% Bawełna

Jest to bardzo wysokiej jakości płótno bawełniane. W następstwie użycia naturalnej bawełnianej powierzchni otrzymujemy obraz z naturalnym efektem i żywymi kolorami bez użycia lakierów i uniknięciem nieprzyjemnych odblasków światła na obrazie. Idealnie się nadaje nie tylko do fotografii ale również reprodukcji obrazów.

Gramatura Płótna:
360 g

Napisz jakiego rozmiaru poszukujesz i naciśnij Enter

Wózek sklepowy: