Przygotowaliśmy rozwiązanie dla zawodowców i amatorów.

Z tego względu, iż małe ekrany aparatów lub telefonów odzwierciedlają zdjęcie lepiej niż w rzeczywistości, oraz nie każdy ekran komputera oddaje w stu procentach rzeczywiste spojrzenie zwłaszcza kiedy nie jest skalibrowany. Efekt jaki nas czeka po przeniesieniu naszej pracy na papier może się okazać, że wygląd wydruku nas nie satysfakcjonuje.
Dlatego oferujemy profesjonalną korekcję odbitek, która obejmuje prawidłowe  kontrast oraz barwy, dzięki czemu unikniemy za ciemnych, za jasnych lub zbyt kontrastowych czy bladych zdjęć. Należy pamiętać, że nawet z najbardziej profesjonalnych aparatów bez podstawowej cyfrowej korekty jedynie nieliczne zdjęcia nadają się do bezpośredniego do wydruku.
Wśród amatorów i hobbystów fotografii oczywiście zdarzają się profesjonaliści, którzy uprzednio sami przygotowali swoje zdjęcia i zależy im na otrzymaniu efektu, który sami uprzednio przygotowali. Bierzemy te wszystkie rzeczy pod uwagę, dlatego dajemy państwu wybór korekty lub jej brak.

z Korekcją czy Bez ?

bez Korekcji (oryginał)

Plik zostanie tak wydrukowany jak został przygotowany.

Brak korekty kierujemy dla profesjonalnych fotografów zapewniając im wierne odwzorowanie zastosowanych poprawek w programach graficznych. Gwarantujemy brak ingerencji z naszej strony, oraz nie przepuszczamy zdjęć przez żadne programy, które stosują automatyczną korektę. Dzięki temu zdjęcia, grafiki zostaną wydrukowane w taki sposób, w jaki zostały przygotowane. Przez stosowane oryginalnych wysokiej jakości materiałom zlecone nam wydruki poprawnie odwzorują obraz oglądany na skalibrowanym kolorystycznie monitorze.

z Korekcją

Korektę wydruków kierujemy do klientów, którzy nie ingerują w swoje zdjęcia np. w programach graficznych a zależy im na atrakcyjnych barwach lub kontraście zdjęć, które nie odbiegają od rzeczywistości. Jest to nasze rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają odpowiednich programów, sprzętów, czasu albo umiejętności do przygotowania zdjęć do wydruku. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby każde zdjęcie dopasować idealnie do otaczającej nas rzeczywistości i zagwarantować 100% satysfakcji. Do każdej pracy  podchodzimy indywidualnie.

Sposoby Kadrowania

Zapoznaj się z naszym system kadrowania odbitek w przypadku kiedy zdjęcie nie jest przygotowane na proporcje wybranego formatu.

oryginał

Oryginalnie dostarczone zdjęcie.

Kadrowanie przez Technika

Najkorzystniejszy kadr wybiera technik obsługujący zamówienie.

Pełny Papier

Zdjęcie automatycznie zostaje wyśrodkowane i powiększone by pokryć cały papier.

Białe Paski

Kadr zdjęcia pozostaje bez zmian, zostaną dodane białe paski.

Białe Paski + Ramka

Kadr zdjęcia pozostaje bez zmian, zostaną dodane białe paski + biała ramka.

Napisz jakiego rozmiaru poszukujesz i naciśnij Enter

Wózek sklepowy: