Zdjęcia Cyfrowe z Korekcją czy bez ?

Zyskaj więcej czasu dla siebie…

Z tego względu, iż małe ekrany aparatów lub telefonów odzwierciedlają zdjęcie lepiej niż w rzeczywistości, oraz nie każdy ekran komputera oddaje w 100% rzeczywisty efekt jaki nas czeka po wywołaniu zdjęć może się okazać, że wygląd odbitek nas nie satysfakcjonuje.

Dlatego oferujemy profesjonalną korekcję odbitek, która obejmuje prawidłowe naświetlenie, kontrast oraz barwy, dzięki czemu unikniemy za ciemnych, za jasnych lub zbyt kontrastowych czy bladych zdjęć. Należy pamiętać, że nawet z najbardziej profesjonalnych aparatów bez podstawowej cyfrowej korekty jedynie nieliczne zdjęcia nadają się do bezpośredniego wywołania. Wśród amatorów i hobbystów fotografii oczywiście zdarzają się profesjonaliści, którzy uprzednio sami przygotowali swoje zdjęcia i zależy im na otrzymaniu efektu, który sami uprzednio przygotowali. Bierzemy te wszystkie rzeczy pod uwagę, dlatego dajemy państwu wybór korekty lub jej brak.

z Korekcją czy Bez ?

bez Korekcji (oryginał)

zdjęcie bez Korekcji Oryginalne Odbitki Online Papier Błyszczący Matowy Jedwabny Metallic Kraków

Brak korekty kierujemy dla profesjonalnych fotografów zapewniając im wierne odwzorowanie zastosowanych poprawek w programach graficznych. Gwarantujemy brak ingerencji z naszej strony, oraz nie przepuszczamy zdjęć przez żadne programy, które stosują automatyczną korektę. Dzięki temu odbitki zostaną naświetlone w taki sposób, w jaki zostały przygotowane. Przez stosowane oryginalnych wysokiej jakości materiałom zlecone nam odbitki poprawnie odwzorują obraz oglądany na skalibrowanym kolorystycznie monitorze (na życzenia klienta udostępniamy profil ICC który z powodzeniem posłuży wam do podglądu zdjęć).

z Korekcją

zdjęcie z Korekcją przez Technika Odbitki Online Papier Błyszczący Matowy Jedwabny Metallic Kraków

Korektę odbitek cyfrowych kierujemy do klientów, którzy nie ingerują w swoje zdjęcia np. w programach graficznych a zależy im na atrakcyjnych barwach lub kontraście zdjęć, które nie odbiegają od rzeczywistości. Jest to nasze rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają odpowiednich programów, sprzętów, czasu albo umiejętności do przygotowania odbitek do wywołania. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby każde zdjęcie dopasować idealnie do otaczającej nas rzeczywistości i zagwarantować 100% satysfakcji. Do każdego zdjęcia podchodzimy indywidualnie.

Napisz jakiego rozmiaru poszukujesz i naciśnij Enter

Wózek sklepowy: